Uskumatult elegantne CAVO komplekt on erakordse klassi ja disainiga. Erakordne tähelepanu detailidele koos CAVO komplekti erksate värvidega muudab selle sobivaks igaks paigutuseks. See oli valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja väga vastupidavast sünteetilisest kiust köiest, mis tagab vastupidavuse ja vastupidavuse kõikidele kahjulikele ilmastikutingimustele.

Komplekti CAVO värv: beež. Mööbli ehitus: teras. Punutis: 6mm sünteetilisest kiust köis, beež. 3 elemendist koosnev komplekt: 2 x tugitool: laius: 67 cm sügavus: 72 cm kõrgus: 85 cm 1 x laud (5mm turvaklaasist halli klaasplaadiga): läbimõõt: 50 cm kõrgus: 44 cm Helehall padjad seatud hinna sees olevate kohtade eest. Neil on eemaldatavad tõmblukukatted, mis on valmistatud veekindlast materjalist (100% polüester) ja mida saab pesta madalatel temperatuuridel. Padjapüürid on valmistatud kvaliteetsest teflonkattega kangast, mis kaitseb neid niiskuse eest. Padjade täidis on valmistatud kvaliteetsest polsterdusvahust (keskmise kõvaga – T25), mis hoiab ära deformatsiooni. Padja paksus: 7 cm.

Technorattan on vastupidav ilmastikutingimuste kahjulikele mõjudele ja selleks, et veelgi kauem nautida mööbli muutumatut välimust, soovitame osta kaitsekate. Tumehall kate on üheosaline ja selle põhjas on nöör, mis on põimitud metallist aasadega. Kõik kaaned on valmistatud eritellimusel ja tarneaeg on ca. 21 tööpäeva.

Komplekt koosneb 3 elemendist:

2 x tugitool:

  • laius: 67 cm
  • sügavus: 72 cm
  • kõrgus: 85 cm

1 x laud  (klaasist, hall 5mm turvaklaasist ülaosa):

  • läbimõõt: 50 cm
  • kõrgus: 44 cm

Küsi toote kohta