BELICCO komplekt on ilus kombinatsioon elegantsist ja tähelepanuväärsetest detailidest. Mugavad tugitoolid tagavad võimaluse värskes õhus lõõgastuda ning laud on selle ilusa komplekti praktiline element. BELICCO disain viitab moodsatele vormidele, kuid säilitab klassikalise ja praktilise töötluse. Technorattan on täielikult vastupidav külma, niiskuse ja kahjuliku ultraviolettkiirguse eest, mis võimaldab teil aastaid mööblit nautida aias, terrassil või rõdul. BELLICO komplekti värv: hall-beež melange, ebaühtlane Pliiats: 5mm pool ümar tehnorattan, sile struktuur Mööblikujundus: alumiinium

Komplekt, mis koosneb 3 elemendist: 2 x tugitool: laius: 61 cm sügavus: 72 cm kõrgus: 76 cm 1 x laud (klaasiga) , läbipaistev 5 mm turvaklaasist ülaosa): läbimõõt: 54 cm kõrgus: 40 cm Hinna sees on hallid istmepadjad ja väikesed padjad (2 tk istmete jaoks + 2 patja). Neil on veekindlast materjalist (100% polüestrist) eemaldatavad padjapüürid, mida saab madalatel temperatuuridel pesta. Padjapüürid õmmeldi kvaliteetsest teflonkattega kangast, mis kaitseb neid niiskuse eest. Padjatäidis on valmistatud kvaliteetsest polsterdusvahust (keskmiselt kõva – T25), mis hoiab ära deformatsiooni.

Padja paksus: 8 cm Technorattan on vastupidav ilmastikutingimuste kahjulike mõjude suhtes, kuid mööbli muutumatu väljanägemise veelgi pikemaks nautimiseks soovitame osta kaitsekate. Tumehall kate on ühes tükis ja selle alläär on kokku tõmmatud nööriga, mis on ühendatud metallist aasadega. Kõik katted on õmmeldud tellimuse järgi ja tarneaeg on umbes 21 tööpäeva.

Komplekt koosneb 3 elemendist:

2 x tugitool:

  • laius: 61 cm
  • sügavus: 72 cm
  • kõrgus: 76 cm

1 x laud (5mm turvaklaasist läbipaistva klaasist ülaosaga):

  • läbimõõt: 54 cm
  • kõrgus: 40 cm

Fotod meie klientidelt

polürattanist mööbel meie klientidele
polürattanist mööbel meie klientidele

Küsi toote kohta