Mööblikomplekt BREVE on ideaalne kombinatsioon originaalsest stiilist, millel on minimalistlik välimus. Tänu väikestele mõõtmetele sobib see suurepäraselt rõdule, terrassile ja isegi siseruumidesse. BREVE komplekti vaieldamatu eelis on kõrge laud, mis toimib kohvi- ja õhtusöögilauana. Komplekti alumiiniumkonstruktsioon ja sünteetilistest kiududest köis on äärmiselt vastupidavad ilmastikutingimuste kõikidele kahjulikele mõjudele.

BREVE komplekti värv: hall Mööbli konstruktsioon: alumiinium Punutis: 6mm sünteetilisest kiust köis, tumehall Komplekt koosneb 3 elemendist: 2 x tugitool: laius: 61 cm sügavus: 50 cm kõrgus: 81 cm 1 x laud (klaasiga, must top valmistatud 5mm turvaklaasist): läbimõõt: 51 cm kõrgus: 63 cm Hallide istmepadjad kuuluvad komplekti hinna sisse. Neil on eemaldatavad tõmblukukatted, mis on valmistatud veekindlast materjalist (100% polüester) ja mida saab pesta madalatel temperatuuridel. Padjapüürid on valmistatud kvaliteetsest teflonkattega kangast, mis kaitseb neid niiskuse eest.

Padjade täidis on valmistatud kvaliteetsest polsterdusvahust (keskmise kõvaga – T25), mis hoiab ära deformatsiooni. Padja paksus: 7 cm. Technorattan on vastupidav ilmastikutingimuste kahjulikele mõjudele ja selleks, et veelgi kauem nautida mööbli muutumatut välimust, soovitame osta kaitsekate. Tumehall kate on üheosaline ja selle põhjas on nöör, mis on põimitud metallist aasadega. Kõik kaaned on valmistatud eritellimusel ja tarneaeg on ca. 21 tööpäeva.

Komplekt koosneb 3 elemendist:

2 x tugitool:

  • laius: 61 cm
  • sügavus: 50 cm
  • kõrgus: 81 cm

1 x laud  (5mm turvaklaasist musta klaasist kattega):

  • läbimõõt: 51 cm
  • kõrgus: 63 cm

Küsi toote kohta