BRAVO tehnorattani mööblikomplekt on elegantsi ja kõrge kasutusmugavuse kombinatsioon. Mugavad kontuuriga tugitoolid, millele on kinnitatud helehallid padjad, kutsuvad teid puhkama ja väike kohvilaud on BRAVO komplekti ideaalne täiendus. Vihma, külma ja kahjuliku UV-kiirguse suhtes vastupidavate kvaliteetsete põimitud joonte kasutamine tähendab, et komplekt teenib meid aastaid.

BRAVO komplekti värv: hall Mööbli konstruktsioon: terasest palmik: lame tehniline rotang ja ümmargune tehniline rotang, sile struktuur Komplekt koosneb 3 elemendist: 2 x tugitool: laius: 64 cm sügavus: 71 cm kõrgus: 84 cm 1 x laud (läbipaistva klaasist ülaosa 5mm turvaklaasist): läbimõõt: 54 cm kõrgus: 40 cm Helehall padjad istmetele ja väikesed padjad komplekti hinnas (2 tk istmetele + 2 tk istmetele). Neil on eemaldatavad tõmblukukatted, mis on valmistatud veekindlast materjalist (100% polüester) ja mida saab pesta madalatel temperatuuridel. Padjapüürid on valmistatud kvaliteetsest teflonkattega kangast, mis kaitseb neid niiskuse eest. Padjade täidis on valmistatud kvaliteetsest polsterdusvahust (keskmise kõvaga – T25), mis hoiab ära deformatsiooni. Padja paksus: 10 cm.

Technorattan on vastupidav ilmastikutingimuste kahjulikele mõjudele ja selleks, et mööbli muutumatut välimust veelgi kauem nautida, soovitame osta kaitsekate. Tumehall kate on üheosaline ja selle põhjas on nöör, mis on põimitud metallist aasadega. Kõik kaaned on valmistatud eritellimusel ja tarneaeg on ca. 21 tööpäeva.

Komplekt koosneb 3 elemendist:

2 x tugitool:

  • laius: 64 cm
  • sügavus: 71 cm
  • kõrgus: 84 cm

1 x laud  (5mm turvaklaasist läbipaistva klaasist ülaosaga):

  • läbimõõt: 54 cm
  • kõrgus: 40 cm

Küsi toote kohta