Kvaliteetsest sünteetilisest rotangist valmistatud mugav tool SOTTILE. Ideaalne neile, kes otsivad klassika ja elegantsi kombinatsiooni. Lihtne vorm ja stiilne palmik rõõmustavad kõiki. See sobib igasse ruumi – rõdule, terrassile või aeda. SOTTILE tool on väga vastupidav ja vastupidav kahjulikele ilmastikutingimustele. See ei moonuta ega muuda värvust niiskuse ega ultraviolettkiirte mõjul. Sobib suurepäraselt nii tagaaia mugavusse kui ka äripindadele – restoranides, kohvikutes ja SPA keskustes.

SOTTILE tooli värvid: must – ühtlane, kergelt ribiline struktuur tumepruun – ebaühtlane, sile struktuur Punutud: 7-8mm tehnorattan x 1mm Tooli kujundus: teras 1 x tool: laius: 55 cm sügavus: 55 cm kõrgus: 95 cm kõrgus maapinnast istme külge: seljatoe kõrgus istmest 45 cm: 54 cm Tool ei vaja kokkupanekut. Mööblit saab kasutada kohe pärast karbist eemaldamist. Toolid on virnastatud (neid on võimalik üksteise sisse sisestada), tänu millele muutub hoiustamine palju lihtsamaks ja mööbel ei võta palju ruumi.

Miks just Bello Giardino mööbel? Kvaliteetne sünteetiline rotangist → pikaajalise töö garantii. Mööbel on vastupidav kahjulikele ilmastikutingimustele. Ei kaota värvi kahjulike UV-kiirte tõttu. Nad ei ima niiskust. Nad on külmakindlad. Esteetiline ja täpne töötlus. ka siseruumid. Tagame, et valides Bello Giardino mööbli, veedate suurema osa ajast aias, nautides meie mööbli mugavust ja esteetikat. Eksklusiivne BELLO GIARDINO mööbel on kombinatsioon kõrgest mugavusest, klassist ja elegantsist, tänu millele nad vastavad ka kõige nõudlikumate klientide ootustele.

Küsi toote kohta