SUCCESSO – disainerid pakuvad ainulaadset disaini, mis on turustandarditest kaugel. Vaieldamatu eelis on rotangpalmi kasutamine tootmises, mis tagab mööbli vastupidavuse ja vastupidavuse erinevatele ilmastikutingimustele. Äärmiselt kerge, kuid samas elegantne ja äärmiselt originaalne. SUCCESSO lamamistoolidega muutub iga ruum veelgi võluvamaks. Õigelt profileeritud ecru värvi madratsid suurendavad lisaks puhkemugavust ja lisavad klassi.

SUCCESSO aiatoolid on fantastiline mööblikomplekt basseinile või SPA-keskuste sisustamiseks. Komplekti SUCCESSO värv: must – ühtlane, kergelt soonikkoes valge – ühtlane, sileda struktuuriga hall – ühtlane, kergelt harjatud pruun – ebaühtlane, sile struktuur Punutud: 7-8mm tehnorattan x 8mm Mööblikonstruktsioon: teras Komplekt, mis koosneb 3 elemendist: 2 x diivan: pikkus: 184 cm laius: 66 cm kõrgus: 56 cm 1 x laud (klaasiga, läbipaistev ülaosa on valmistatud 5 mm turvaklaasist): pikkus: 40 cm laius: 40 cm kõrgus: 32 cm Diivani paksus: 5 cm

Technorattan on ilmastikutingimuste kahjulike mõjude suhtes vastupidav, kuid mööbli muutumatu välimuse veelgi pikemaks nautimiseks soovitame osta kaitsekate. Tumehall kate on ühes tükis ja selle alläär on kokku tõmmatud nööriga, mis on ühendatud metallist aasadega. Kõik katted on õmmeldud tellimuse järgi ja tarneaeg on umbes 21 tööpäeva.

Komplekt koosneb 3 elemendist:

2 x diivan:

  • pikkus: 184 cm
  • laius: 66 cm
  • kõrgus: 56 cm

1 x laud (5 mm turvaklaasist läbipaistva klaasist kattega):

  • pikkus: 40 cm
  • laius: 40 cm
  • kõrgus: 32 cm

Diivani paksus: 5 cm

pildid meie klientidelt:

Küsi toote kohta