Äärmiselt praktiline ja väga stiilne ESIGENTE voodi. Klass ja elegants ning lisaks luksuslik puhkus. Sünteetilist rotangit (ka tehnorattani) iseloomustab suur mehaaniline tugevus ja vastupidavus kõigile kahjulikele ilmastikutingimustele. ESIGENTE on fantastiline voodi basseinile, SPA hotellidele ja koduaedadele. Neile, kes otsivad mugavat voodit, mis võlub oma lihtsuse ja erakordse stiiliga, osutub ESIGENTE voodi ostmine tõeliseks hitiks. Täiendav pluss on reguleeritav seljatugi, tänu millele saate oma eelistustele vastavalt kaldenurga sättida.

ESIGENTE voodi värv: must, ühtlane, triipudega tumepruun, põimik: Brain: 7-8mm technorattan, ehitus: alumiinium 1 x  voodi: pikkus: 192 cm laius: 70 cm kõrgus: 36 cm volditud seljaga ja kuni 95 cm (maksimaalne kõrgus) tõstetud tagaistme kõrgusega: 36 cm + 10 cm padi Madrats ekrudes komplekti hinnaga (1 üksus).

Technorattan on ilmastikuolude kahjulike mõjude suhtes vastupidav, samal ajal kui mööbli muutumatust välimust veelgi kauem nautida, soovitame osta kaitsekate. Tumehall kate on ühes tükis ja selle alläär on kokku tõmmatud nööriga, mis on ühendatud metallist aasadega. Kõik katted on õmmeldud tellimuse järgi ja tarneaeg on umbes 21 tööpäeva.

1 x ESIGENTE voodi:

  • pikkus: 192 cm
  • laius: 70 cm
  • kõrgus: 36 cm seljatoega alla ja kuni 88 cm (maksimaalne kõrgus) seljatoega üles
  • istme kõrgus: 36 cm + 8 cm padi

pildid meie klientidelt:

Küsi toote kohta