UMILE aiavoodi loodi päikeselise suplemise ja mõnusa värskes õhus puhkamise harrastajatele. Mugavust pakuvad pehmed madratsid ja reguleeritavad seljatoed. Kunstlik rotang (tehnorattan), millest voodi valmistatakse, on pikaajalise ja probleemideta töö garantii. Rattani aiamööbel ei ima niiskust, nad on külmakindlad ja pikaajalise UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Punutis ei paindu ega tuhmu ning niiske lapiga eemaldamiseks piisab mustusest.

UMILE rotangist voodi saab kindlasti vaatamisväärsuseks igas aias. UMILE voodi värv: must, ühtlane, triibuline hall, ühtlane, kergelt harjatud Pael: 7-8mm tehnorattanist rotangist.Konstruktsioon: alumiinium 1 x UMILE voodi: pikkus: 215 cm laius: 165 cm kõrgus: 30 cm volditud selja ja kuni 90 cm (maksimaalne kõrgus) tõstetud seljatoega Istme kõrgus: 30 cm Rattanraami laius: 12 cm Hinna sees on ecru värvi madratsid (2 tk istme kohta). Kõigil neil on veekindlast materjalist (100% polüester) eemaldatavad tõmblukuga kaaned, mida saab madalatel temperatuuridel pesta. Technorattan on ilmastikuolude kahjulike mõjude suhtes vastupidav, samal ajal kui mööbli muutumatust välimust veelgi kauem nautida, soovitame osta kaitsekate.

Tumehall kate on ühes tükis ja selle alläär on kokku tõmmatud nööriga, mis on ühendatud metallist aasadega. Kõik katted on õmmeldud tellimuse järgi ja tarneaeg on umbes 21 tööpäeva. Ideaalne täiendus kodukorraldusele ja UMILE voodile on aiakomplekt GENIALE ja samast punutisest valmistatud istmekomplekt SPLENDIDO.

1 x UMILE voodi:

  • pikkus: 215 cm
  • laius: 165 cm
  • kõrgus: 30 cm, kui seljatoed on alla pööratud, ja kuni 90 cm (maksimaalne kõrgus), kui seljatoed on üles tõstetud
  • Istme kõrgus: 30 cm
  • Polürattaani raami laius: 12 cm

 

Ecru madratsid kuuluvad komplekti hinna sisse (2 tk istekoha kohta). Kõigil neil on veekindlast materjalist (100% polüestrist) eemaldatavad tõmblukukatted, mida saab madalatel temperatuuridel pesta. Madratsi paksus on 8 cm.

pildid meie klientidelt:

Küsi toote kohta