Rippuv ARIA luksus tugitool rahuldab klientide maitse, mis nõuab kõrgeimat jõudluse ja funktsionaalsuse kvaliteeti, mis on ühendatud huvitava stiiliga.

Algne kuju võimaldab teil tugitoolis lõõgastuda ja samal ajal imetleda aeda, vaadet terrassilt või rõdult, jättes ruumi ringikujuliseks tänu pooleldi avatud õõnsusele. Elegantne viimistlus ja materjali vastupidavus võimaldavad tooli kasutada nii siseruumides kui ka väliseadmetena. Värv: hall, laiguline Pael: 7-8 mm x 1,2 mm rotangist, harjatud konstruktsioon

Konstruktsioon: teras 1 x ripptool: laius: 80 cm istmesügavus: 60 cm kookoni kõrgus: 120 cm aluse läbimõõt: 100 cm kogukõrgus: 190 cm ARIA Bello Giardino tooli kasutamiseks: Maksimaalne koormus: 100 kg. Alla 13-aastased lapsed võivad kookonit kasutada ainult täiskasvanu saatel. Soovitatav on olla eriti ettevaatlik, et kookon ei läheks ümber. Technorattan on vastupidav atmosfääritoimingute kahjulike mõjude suhtes, samal ajal kui mööbli muutumatust väljanägemist veelgi kauem nautida soovitame toodet kasutada ja ladustada katuse all või osta kaitsekate.

Tumehall kate on ühes tükis ja selle alläär on kokku tõmmatud nööriga, mis on ühendatud metallist aasadega. Kõik katted on õmmeldud tellimuse järgi ja tarneaeg on umbes 21 tööpäeva.

pildid meie klientidelt:

 
 

Küsi toote kohta