DIABOLICO aiamööblikomplekt on täiuslik kombinatsioon alumiiniumist ja kvaliteetsest rotangist. Tänu sellele on mööbel vastupidav kahjulike ilmastikutingimuste – vihma, külma või ekstreemsete temperatuuride – suhtes.

Mööbel esitleb uusimat disaini ja avaldab muljet selle algsel kujul. DIABOLICO komplekti kuulub kott, laud ja voodi, mis sõltuvalt teie vajadustest toimib ka diivanina. Tänu reguleeritavatele seljatugedele kasutatakse mööblit laialdaselt – mõne hetkega võib diivan muutuda voodiks ja vastupidi! DIABOLICO komplekt kajastab uusimaid ülemaailmseid suundumusi välitingimustes. Erinevates hallides toonides lai rotangist punutis lisab igale korraldusele ainulaadse stiili ja elegantselt trimmitud padjad lisavad klassi. DIABOLICO komplekti värv: kanarbikuhall, laiguline Pööre: 15mm x 1,2mm rotangist, sile struktuur Mööblikujundus: alumiinium.

Komplekt, mis koosneb 3 elemendist: 1 x voodi / diivan: pikkus: 213 cm laius: 115 cm kõrgus: 30 cm voodi 2 os .: 3-astmeline reguleeritav diivani seljatugi 3-kohaline: 4-astmeline reguleeritav diivani seljatugi Maksimaalne kõrgus koos diivani 3 tõstetud seljatoega (istmelt): 42cm 1 x kott: pikkus: 78 cm laius: 58 cm kõrgus: 30 cm 1 x laud (klaasiga, 5mm turvaklaasist läbipaistev ülaosa): pikkus: 54 cm laius: 54 cm kõrgus: 30 cm Diivani / voodi ja pouf pouf istme kõrgus: 30 cm + 8 cm padi Hallid istmete ja seljatoe padjad komplekti hinnas (3 tk. istmete jaoks, 3 tk. seljatoed).

Kõigil neil on veekindlast materjalist (100% polüester) eemaldatavad tõmblukuga kaaned, mida saab madalatel temperatuuridel pesta. Padjapüürid õmmeldi kvaliteetsest teflonkattega kangast, mis kaitseb neid niiskuse eest. Padjatäidis on valmistatud kvaliteetsest polsterdusvahust (keskmiselt kõva – T25), mis hoiab ära deformatsiooni. Padja paksus: 8 cm Technorattan on vastupidav ilmastikutingimuste kahjulike mõjude suhtes, kuid mööbli muutumatu väljanägemise veelgi pikemaks nautimiseks soovitame osta kaitsekate. Tumehall kate on ühes tükis ja selle alläär on kokku tõmmatud nööriga, mis on ühendatud metallist aasadega. Kõik katted on õmmeldud tellimuse järgi ja tarneaeg on umbes 21 tööpäeva.

Komplekt koosneb 3 elemendist:

1 x voodi / diivan:

  • pikkus: 227 cm
  • laius: 114 cm
  • kõrgus: 30 cm 

2-kohaline voodi:  3 seljatoe asendit

3-kohaline diivan: diivani  seljatoe 4-astmeline reguleerimine

Maksimaalne kõrgus diivani 3 seljatoe ülestõstmisega (istmelt): 42cm

1 x pouff:

  • pikkus: 78 cm
  • laius: 58 cm
  • kõrgus: 30 cm

1 x laud (5mm turvaklaasist läbipaistva klaasist ülaosaga):

  • pikkus: 54 cm
  • laius: 54 cm
  • kõrgus: 30 cm

Diivani / voodi ja pufi istme kõrgus: 30 cm + 8 cm padi

Fotod klientidelt

polürattanist mööbel meie klientidele

Küsi toote kohta