Ainulaadne ALLUMINIO aiamööblikomplekt ühendab endas moodsa disaini ja kõrge kasutusmugavuse.

Kergest alumiiniumkonstruktsioonist on see hiilgav igas koduaias. Erksad värvid muudavad komplekti sobivaks peaaegu igasse paigutusse. Valge raam (pulbervärvitud) ja sinised padjad harmoneeruvad ideaalselt, luues elegantse ja klassikalise komplekti. Ideaalne kohtumisteks oma lähedastega. Praktiline kohvilaud on veel üks eelis.

Komplekti ALLUMINIO värv: valge Padjade värv: sinine Mööblikonstruktsioon: alumiinium Komplekt, mis koosneb 5 elemendist: 2 x külgmoodulist (parem ja vasak): laius: 130 cm sügavus: 75 cm kõrgus: 71 cm 1 x nurgamoodul: laius: 75 cm sügavus: 75 cm kõrgus: 71 cm 1 x laud: pikkus: 81 cm laius: 81 cm kõrgus: 45 cm Muud mõõtmed: käetugede ja seljatoe laius: 5 cm Mooduli istme kõrgus: 31 cm + 12 cm padi Istme seljatoe kõrgus: 40 cm

Sinised istmete ja seljatoe padjad komplektihinnas (5 tk istmete jaoks, 6 tk seljatoed). Kõigil neil on veekindlast materjalist (100% polüester) eemaldatavad tõmblukuga kaaned, mida saab madalatel temperatuuridel pesta. Padjapüürid õmmeldi kvaliteetsest teflonkattega kangast, mis kaitseb neid niiskuse eest. Padjatäidis on valmistatud kvaliteetsest polsterdusvahust (keskmiselt kõva – T25), mis hoiab ära deformatsiooni.

Padja paksus: 12 cm Komplekt ei vaja kokkupanekut. Mööblit saab kasutada kohe pärast karbikestest eemaldamist. Võimalik on osta täiendavat komplekti värvilisi padjapüüre. Mööbli muutumatu väljanägemise veelgi pikemaks nautimiseks soovitame osta kaitsekate. Tumehall kate on ühes tükis ja selle alläär on kokku tõmmatud nööriga, mis on ühendatud metallist aasadega. Kõik katted on õmmeldud tellimuse järgi ja tarneaeg on umbes 21 tööpäeva.

Küsi toote kohta