Pakume sünteetilisest rotangist valmistatud erakordselt eksklusiivset ja ainulaadset aialauda. Technorattan on vastupidav päikesele, veele ja ekstreemsetele temperatuuridele. Rattani aiamööbel ei moonuta ega pühi. See kindlalt valmistatud mööblitükk pakub teile palju aastaid tööd, mis ei vaja mingit hoolt. Sünteetiline rotangist laud sobib ideaalselt kõigile, kes hindavad mugavust ja elegantsi.

See sobib suurepäraselt nii aedadesse kui ka väiksemate ruumide sisustamiseks – terrasside ja rõdude jaoks. Laua värv: tumepruun – laiguline Pliiats: 7-8mm tehnorattan, sile struktuur.Konstruktsioon: alumiinium. 1 x laud (klaasiga, läbipaistev ülaosa on valmistatud 5mm turvaklaasist): pikkus: 140 cm laius: 70 cm kõrgus: 65 cm Laua klaaspind on paigaldatud silikoonist iminappidele, mis kaitsevad seda libisemise eest. Technorattan on ilmastikuolude kahjulike mõjude suhtes vastupidav, samal ajal kui mööbli muutumatust välimust veelgi kauem nautida, soovitame osta kaitsekate.

Tumehall kate on ühes tükis ja selle alläär on kokku tõmmatud nööriga, mis on ühendatud metallist aasadega. Kõik katted on õmmeldud tellimuse järgi ja tarneaeg on umbes 14 tööpäeva. Miks just Bello Giardino mööbel? Kvaliteetne sünteetiline rotangist → pikaajalise kasutamise garantii. Mööbel on vastupidav kahjulikele ilmastikutingimustele. Ei kaota värvi kahjulike UV-kiirte tõttu. Nad ei ima niiskust. Nad on külmakindlad. Esteetiline ja täpne töö. , verandad, aga ka siseruumid. Tagame, et valides Bello Giardino mööbli, veedate suurema osa ajast aias, nautides meie mööbli mugavust ja esteetikat. Eksklusiivne BELLO GIARDINO on kombinatsioon kõrgest mugavusest, klassist ja elegantsist, tänu millele nad vastavad ka kõige nõudlikumate klientide ootustele.

1 x laud  (5mm turvaklaasist läbipaistva klaasist ülaosaga):

  • pikkus: 140 cm
  • laius: 70 cm
  • kõrgus: 65 cm
  • Laua klaasist pealispind on kinnitatud silikoonist iminappadele, mis takistavad selle liikumist.

Küsi toote kohta