Laua moodne ja elegantne disain muudab selle vastama ka kõige nõudlikumate klientide ootustele. Rattani aialaud on suurepärane lisand igas aias. Praktiline, loodud neile, kes hindavad head kvaliteeti koos klassi ja lihtsa vormiga. See ei võta palju ruumi ning tänu alumiiniumist ja kergele disainile saab seda ilma suurema vaevata ühest kohast teise teisaldada. See on valmistatud kvaliteetsest sünteetilisest rotangist, mis on kaasaegne materjal, mis on vastupidav kahjulikele ilmastikutingimustele.

Technorattani mööbel ei ima niiskust, ei venita ega muutu päikese käes värvi. kõik see tähendab, et laud võib kogu aasta vältel seista. See on praktiline ja äärmiselt funktsionaalne, mistõttu töötab see suurepäraselt nii privaatsetes ruumides kui ka hotelli siseõuedes ja SPA-tsoonides. Laua värv: tumepruun, laiguline Punutud: 7-8mm tehnorattan, sile struktuur.

Konstruktsioon: alumiinium. 1 x laud (klaasiga, läbipaistev ülaosa on valmistatud 5mm turvaklaasist): pikkus: 94 cm laius: 64 cm kõrgus: 35 cm Tabel ei vaja kokkupanekut. Mööblit saab kasutada kohe pärast karbist eemaldamist. Klaasist lauaplaat on paigaldatud silikoonist iminappidele, mis kaitsevad seda libisemise eest. Technorattan on ilmastikuolude kahjulike mõjude suhtes vastupidav, samal ajal kui mööbli muutumatust välimust veelgi kauem nautida, soovitame osta kaitsekate. Tumehall kate on ühes tükis ja selle alläär on kokku tõmmatud nööriga, mis on ühendatud metallist aasadega.

Kõik katted on õmmeldud tellimuse järgi ja tarneaeg on umbes 14 tööpäeva. Miks just Bello Giardino mööbel? Kvaliteetne sünteetiline rotangist → pikaajalise kasutamise garantii. Mööbel on vastupidav kahjulikele ilmastikutingimustele. Ei kaota värvi kahjulike UV-kiirte tõttu. Nad ei ima niiskust. Nad on külmakindlad. Esteetiline ja täpne töö. , verandad, aga ka siseruumid. Tagame, et valides Bello Giardino mööbli, veedate suurema osa ajast aias, nautides meie mööbli mugavust ja esteetikat. Eksklusiivne BELLO GIARDINO mööbel on kombinatsioon kõrgest mugavusest, klassist ja elegantsist, tänu millele nad vastavad ka kõige nõudlikumate klientide ootustele.

1 x laud (5mm turvaklaasist läbipaistva klaasist ülaosaga):

  • pikkus: 94 cm
  • laius: 64 cm
  • kõrgus: 35 cm

 

  • Laud ei vaja monteerimist.
  • Pärast karbist eemaldamist saab kohe kasutada.
  • Laua klaasist pealispind on kinnitatud silikoonist iminappadele, mis takistavad selle liikumist.

Küsi toote kohta